АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ
архівна версія сайту
Логін
Пароль
Забули пароль?
Забули логін?
Реєстрація
29 березня 2024
03:28
Про АПУ
Склад АПУ
Діючий склад АПУ
Попередні склади АПУ 2017-2018
Попередні склади АПУ 2012 - 2016
Попередні склади АПУ 2007 - 2012
Попередні склади АПУ 2003 - 2007
Попередні склади АПУ 1993 - 2002
Структура АПУ
Голова АПУ
Заступники Голови АПУ
Комісії АПУ
Апарат АПУ
Представники АПУ
Контакти
Искать...
Реєстр аудиторських фірм та аудиторів
Перелiк аудиторських фірм, які вiдповiдають критерiям для проведення обов'язкового аудиту
Плани зовнішніх перевірок систем контролю якості
Рішення АПУ
Прес-релізи засідань АПУ
Бюджет АПУ
Міжнародні стандарти аудиту
Стратегія діяльності АПУ
Звiти АПУ до Кабінету Міністрів України
Iнформація про стан аудиторської діяльності в Україні
Угоди про співробітництво
Фахові видання з обліку та аудиту
Заявка на придбання методичної літератури
Професійні організаціїї аудиторів та бухгалтерів
Корисна інформація
ЗМІ про аудит
Нормативні акти, що регулюють аудиторську діяльність, у тому числі:
Закон України "Про аудиторську діяльність"
Сертифікація
Удосконалення професійних знань аудиторів України
Контроль якості
Звітність за формою №1-аудит (річна)
Фінансовий моніторинг
З'їзд аудиторів України
Реєстри
Регуляторна діяльність
Проекти документів для обговорення
Співпраця в рамках Програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства
УСТАНОВЧИЙ З'ЇЗД АУДИТОРІВ УКРАЇНИ
(на виконання вимог Закону від 07.02.2018 № 2258-VІІІ)
Реєстраційні форми кандидатів в члени Ради АПУ
Подробности
27.06.2018
Барановська Олена Михайлівна
Бондар Валерій Петрович
Брагар Наталя Олександрівна
Гук Ірина Олександрівна
Дзюба Лілія Анатоліївна
Дроговоз Юлія Сергіївна
Зацерковна Тетяна Миколаївна
Зеленецька Наталія Сергіївна
Зосімов Іван Михайлович
Іванков Володимир Миколайович
Іщенко Надія Іванівна
Каменська Тетяна Олександрівна
Карпик Олена Анатоліївна
Ковтун Тетяна Іванівна
Кондратьєв Михайло Михайлович
Крімерман Лада Олександрівна
Лісіна Вікторія Юріївна
Макеєва Олена Леонідівна
Мирошниченко Геннадій Всеволодович
Мніщенко Володимир Миколайович
Назаров Микола Валерійович
Нерсесян Гагік Сергійович
Нефьодова Дар’я Юріївна
Олексієнко Дмитро Володимирович
Пахуча Людмила Станіславівна
Пашина Тетяна Сергіївна
Радинський Альберт Аронович
Редько Катерина Олександрівна
Романюк Микола Васильович
Рядська Валентина Володимирівна
Слугіна Світлана Адольфівна
Сушко Дмитро Сергійович
Трушкевич Тетяна Миколаївна
Харламова Олена Вікторівна
Хуторний Дмитро Володимирович
Церетелі Лариса Григорівна
Чосова Клавдія Павлівна
Шевцова Тетяна Сергіївна
Шульман Маргаріта Кімівна