Голова Аудиторської палати України

КАМЕНСЬКА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Голова Аудиторської палати України, голова Комісії з сертифікації та освіти аудиторів. 

Доктор економічних наук (диплом ДД № 000147 від 10.11.2011 р.), доцент (атестат № 033660 від 25.01.2013 р.), сертифікований аудитор України (сертифікат № 006618 від 2.11.1995 р.), диплом по міжнародним стандартам фінансової звітності АССА (грудень 2004 р.), сертифікований внутрішній аудитор Гільдії професійних внутрішніх аудиторів України (2008 р.) 

Каменська Т.О. у період з 1995 р. по 2005 р. працювала  директором аудиторської фірми «ТАВІ», а з 2003 р. перейшла на професійну викладацьку діяльність, професором, а потім завідувачем Національного центру обліку та аудиту Національної Академії статистики, обліку та аудиту, є членом Спеціалізованої Вченої Ради НАСОА. 

В якості викладача Каменська Т.О. брала участь у міжнародних проектах: у 2000 - 2003 р. проект USAID та IBTCI «Реформа бухгалтерського обліку та аудиту в Україні» для бухгалтерів, економістів, аудиторів та співробітників Державної податкової адміністрації України; у 2004 р. - програма ТАСІS «Аудит державних фінансів» для працівників Рахункової Палати України та Контрольно-ревізійного управління України; з 2011 р. -  міжнародна програма сертифікації СІА, що проводиться компанією HOCK International, Ukraine для працівників Міністерства оборони України та Рахункової Палати України. 

Каменська Т.О. є автором понад 150 статей з питань бухгалтерського, управлінського та податкового обліку, міжнародних стандартів аудиту та внутрішнього аудиту в наукових і провідних фахових виданнях України, навчального посібника «Фінансовий облік та внутрішній аудит витрат виробництва», монографії «Внутрішній аудит. Сучасний підхід»,співавтором навчально-практичних посібників: «Сучасний аудит», «Внутрішній контроль та аудит в управлінні». 

Відзнаки: 

Почесна грамота Спілки аудиторів України та Аудиторської Палати України «За сумлінну працю та значний внесок у розвиток аудиту в Україні і в честь 10 річниці САУ»;

Почесна грамота мера міста Вінниця «За досягнуті високі показники в роботі та з нагоди Дня бухгалтера»;

Подяка Міністерства фінансів України «За значний внесок у вдосконалення бухгалтерського обліку в Україні, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Дня бухгалтера»;

Подяка Київського міського Голови «За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та високий професіоналізм». 

2 березня 2017 року на  З’їзді аудиторів України Каменську Тетяну Олександрівну обрано до складу Аудиторської палати України, а 27 квітня – Головою АПУ. В новому складі Палати  Каменська Т.О. очолює також Комісію з сертифікації та освіти аудиторів і входить до складу Комісії з контролю якості та професійної етики.