Увага! Продовжено строк проведення Конкурсу з відбору фахівців для підготовки тестів і ситуаційних завдань для проведення кваліфікаційного іспиту

Продовжено строк проведення Конкурсу з відбору фахівців для підготовки тестів і ситуаційних завдань для проведення кваліфікаційного іспиту на отримання сертифіката аудитора банків до 23 лютого 2018 р.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Порядку сертифікації аудитоів банків, затвердженого рішенням АПУ від 11.10.2007 р. № 183/3 та погодженого Національним банком України 02.11.2007 р.

Метою проведення конкурсу є відбір на конкурсних засадах фахівців, що здійснюватимуть підготовку тестів і ситуаційних завдань для проведення кваліфікаційного іспиту на отримання сертифіката аудитора банків.

До участі в конкурсі допускаються кандидати, які мають практику в складанні тестів і ситуаційних завдань і досвід роботи не менш як три роки в банківських установах або на посаді викладача з фінансів, бухгалтерського обліку, контролю, аналізу та аудиту в банках або банківського права у вищих навчальних закладах, або є аудиторами, що здійснюють аудит банків.

Для участі в конкурсі кандидати подають до Секретаріату Аудиторської палати України такі документи:

- заяву про намір взяти участь у конкурсі з обґрунтуванням своєї фахової підготовки до участі в складанні тестів і ситуаційних завдань на високому професійному рівні;

- копію диплома про здобуту вищу освіту в навчальному закладі не менш як III - IV рівня акредитації за спеціальністю фінансиста, бухгалтера, економіста, юриста;

- копію дипломів про присвоєння наукового ступеня і вченого звання (у разі наявності);

- копію трудової книжки в частині, яка підтверджує наявність необхідного досвіду роботи.

Кандидати мають довести, що вони є компетентними, професійними фахівцями з питань банківської та аудиторської діяльності, володіють тематикою, яка використовується для складання тестів і завдань кваліфікаційного іспиту, вміють формулювати нестандартні запитання й лаконічно висловлювати свою думку.

За результатами розгляду наданих на конкурс заяв і документів після співбесіди з кандидатами приймається остаточне рішення щодо включення кандидата до складу робочої групи.

Результати Конкурсу будуть затверджені на засіданні Комісії АПУ з сертифікації та освіти аудиторів, яке відбудеться 13 лютого 2018 року за погодженням Національного банку України.

Документи подаються до Секретаріату АПУ за адресою:

04053, м. Київ, вул. Стрітенська, 10, оф. 434.

Е-mail:    Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ; телефон: 279-59-78, 279-59-80, 279-59-82,  279-59-83.

Контактна особа: Погребна Ліна Яківна.

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов Конкурсною комісією не розглядатимуться і будуть повернуті претендентам.